System GRENTON

Jesteśmy oficjalnym dealerem firmy GRENTON, która jest polskim producentem systemu SMART HOME. Grenton używa własnego protokołu TF-BUS, pozwalającym łączyć moduły przewodowe produkcji własnej, a także moduły bezprzewodowe różnych marek działających w systemie Z-WAVE.

Zapytaj o cenę

Oficjalna strona

ZALETY:

- Możliwość budowania instalacji przewodowo oraz bezprzewodowo,

- Wbudowana chmura,

- Szeroka gama modułów własnych,

- Edytor skryptów LUA,

- Komunikacja z urządzeniami zewnętrznymi za pomocą MODBUS RTU,

- Komunikacja z urządzeniami zewnętrznymi za pomocą API - HTTP,

- Integracja z centralami alarmowymi,

- Integracja z monitoringiem i domofonem,

-Integracja z oświetleniem DALI.

Podstawowe informacje:

Jest bardzo wszechstronnym systemem. Mnogość modułów pozwala na  sterowanie oświetleniem, gniazdami, klimatyzacją, rekuperacją, kotłami, pompami ciepła, nagłośnieniem, roletami, bramami itd. Integrować można system z systemami alarmowymi, monitoringu czy z systemem oświetleniowym DALI. Podłączyć można również szereg czujników, czuwających nad stanem budynku. Plusem tego jest posiadanie tylko i wyłącznie jednej aplikacji do sterowania kompleksowego całym domem.

System ZAMEL ExtaLife oraz Supla

Zapytaj o cenę

Oficjalna strona

Polski system bezprzewodowy do łatwej i szybkiej integracji instalacji elektrycznej do automatyki domowej. Moduły można montować również w instalacji, która wcześniej nie posiadała automatyki. Jednak mimo wszystko są pewne wymagania do montażu takich modułów. Za pomocą aplikacji ExtaLife użytkownik w szybki i przyejmny sposób może automatyzować wyjścia. 

ZALETY:

- łatwość montażu,

- bezprzewodowa komunikacja radiowa lub WiFi,

- prosty sposób tworzenia scen,

- szeroka gama modułów wyjściowych oraz czujników

- chmura do sterowania zdalngo,

- korzystna cena.

Podstawowe informacje:

Jest systemem bezprzewodowym, który można uruchumić również w starszych nie przygotowanych docelowo na autmatykę domową budynków. W ofercie są czujniki, nadajniki oraz odbiorniki przeznaczone do sterowania światłem, roletami oraz gniazdami. Konfiguracja wykonywana jest wyłącznie za pośrednictwem aplikacji, która w łatwy sposób pozwala na dodawanie modułów czy ustalanie własnych scen i harmonogramów.

System SATEL i SATEL KNX

Również system polski słynący z produkcji niezawodnych centrali i systemów alarmowych. Zaczął również produkować moduły przekaźnikowe z możliwością podłączenia do centrali alarmowej INTEGRA oraz bardziej rozbudowane moduły do integracji w protokole KNX.

Zapytaj o cenę

Oficjalna strona

ZALETY:

- Możliwość przyłączenia do istniejącej centrali alarmowej INTEGRA,

- Jeden system do podstawowej automatyki dowowej i alarmu,

 

Podstawowe informacje:

X

tel. 730-078-233

©Copyright 2023 by SmartForm

biuro@smart-form.pl

Przybysławice 110j, 63-440 Raszków

SmartForm Patryk Zimniak